Tootekood: AM30EW-2415S-NZ-K
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM30EW-2415S-NZ-K
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Iout: 2A; 2"x1"; 26g
Output current 2A
Mounting THT
Power 30W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM30EW-NZ
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%