Tootekood: AM30EW-4803S-NZ-K
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM30EW-4803S-NZ-K
  • Output current
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷75V; Uout: 3.3VDC; Iout: 6A; 2"x1"
Output current 6A
Mounting THT
Power 30W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM30EW-NZ
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%