Tootekood: AM30EW-4812S-NZ-K-STD
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM30EW-4812S-NZ-K-STD
  • Output current
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 2.5A; 2"x1"
Output current 2.5A
Mounting on panel, for DIN rail mounting (optional)
Power 30W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AM30EW-NZ
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%