Tootekood: AM30SBO-4812SNZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM30SBO-4812SNZ
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 36÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 2.5A; 12g; THT
Output current 2.5A
Mounting THT
Power 30W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%