Tootekood: AM30SBO-4824SNZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM30SBO-4824SNZ
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 36÷75V; Uout: 24VDC; Iout: 1.25A; 12g
Output current 1.25A
Mounting THT
Power 30W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%