Tootekood: AM3DG-151803DH60-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM3DG-151803DH60-NZ
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Series
  • Body dimensions
  • Efficiency
  • Output current 2
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uin: 13.5÷16.5V; Uout: -3VDC; Uout2: 18VDC
Mounting THT
Case SIP7
Power 3W
Operating temperature -40...105°C
Series AM3DG-NZ
Body dimensions 19.5x9.8x12.5mm
Efficiency 79%
Output current 2 100mA