Tootekood: AM3DG-241508DH30-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM3DG-241508DH30-NZ
  • Mounting
  • Case
  • Series
  • Body dimensions
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3W; Uin: 22.8÷25.2V; Uout: -8VDC; Uout2: 15VDC
Mounting THT
Case SIP7
Power 3W
Operating temperature -40...105°C
Series AM3DG-NZ
Body dimensions 19.5x9.8x12.5mm
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 81%
Output current 2 120mA
Output voltage 2 15V DC