Tootekood: AM40EW-11048SH30-NZ-K
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM40EW-11048SH30-NZ-K
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 40W; Uin: 40÷160V; Uout: 48VDC; Iout: 830mA; 2"x1"
Output current 830mA
Mounting THT
Power 40W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 48V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%