Tootekood: AM40W-60015S-NZ-STD
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM40W-60015S-NZ-STD
  • Output current
  • Mounting
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 40W; Uin: 200÷1200V; Uout: 15VDC; Iout: 2.67A; 360g
Output current 2.67A
Mounting on panel, for DIN rail mounting (optional)
Power 40W
Operating temperature -25...70°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Series AM40W-NZ
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 84%