Tootekood: AM50QB-11005SA30JZ-K
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM50QB-11005SA30JZ-K
  • Output current
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 50W; Uin: 43÷160V; Uout: 5VDC; Iout: 10A; 109g
Output current 10A
Case Quarter Brick
Power 50W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 87%