Tootekood: AM50W-45024SNZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM50W-45024SNZ
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 50W; Uin: 80÷750V; Uout: 24VDC; Iout: 2.08A; 260g
Output current 2.08A
Mounting THT
Power 50W
Operating temperature -40...70°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Body dimensions 109x58.5x30mm
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 85%