Tootekood: AM75QB-11048SA30JZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM75QB-11048SA30JZ
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 75W; Uin: 43÷160V; Uout: 48VDC; Iout: 1.563A; 78g
Case Quarter Brick
Power 75W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Series AM75QB-JZ
Body dimensions 60.8x39.2x12.7mm
Output voltage 48V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 88%