Tootekood: AM75QB-4848SH22-NZ-K
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AM75QB-4848SH22-NZ-K
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 75W; Uin: 18÷75V; Uout: 48VDC; Iout: 1.56A; 114g
Output current 1.56A
Case Quarter Brick
Power 75W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Output voltage 48V DC
Insulation voltage 2.25kV DC
Efficiency 92%