Tootekood: AME5-15SVZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AME5-15SVZ
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 5W; Uin: 85÷264V; Uout: 15VDC; Iout: 330mA; 80%; THT
Output current 330mA
Mounting THT
Power 5W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Series AME5-VZ
Body dimensions 48.5x36x20.5mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 80%