Tootekood: AMEL15-9S277HAVZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMEL15-9S277HAVZ
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 15W; Uin: 85÷305V; Uout: 9VDC; Iout: 1.67A; 84%; THT
Output current 1.67A
Mounting THT
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Output voltage 9V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 84%