Tootekood: AMEOF45-24SJZ-54
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMEOF45-24SJZ-54
  • Output current
  • Mounting
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Kind of power supply
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 45W; Uin: 85÷264V; Uout: 24VDC; Iout: 1.88A; 86%
Output current 1.88A
Mounting mounting holes
Supply voltage 230V
Power 45W
Operating temperature -25...70°C
Protection anti-overvoltage, over current, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Output voltage 24V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 86%