Tootekood: AMEOF450-24SHAMJZ-F-002
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMEOF450-24SHAMJZ-F-002
  • Output current
  • Supply voltage
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Type of power supply
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 450W; Uin: 90÷264V; Uout: 22.8÷25.2VDC; 93%; 605g
Output current 18.75A
Supply voltage 230V
Power 450W
Operating temperature -40...70°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Body dimensions 130x86x43mm
Output voltage 22.8...25.2V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 93%