Tootekood: AMEOF550-48SHAMJZ-FB-002
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMEOF550-48SHAMJZ-FB-002
  • Type of power supply
  • Body dimensions
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 550W; Uin: 90÷264V; Uout: 45.6÷50.4VDC; 94%; 645g
Supply voltage 230V
Operating temperature -40...70°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Body dimensions 160x86x43mm
Output voltage 45.6...50.4V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 94%