Tootekood: AMESP150-15S277NZ-P
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMESP150-15S277NZ-P
  • Output current
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Type of power supply
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: AC/DC; 150W; Uin: 85÷305V; Uout: 14.3÷16.5VDC; Iout: 10A
Output current 10A
Power 150W
Operating temperature -30...70°C
Protection anti-overvoltage, over current, overheating, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Body dimensions 179x99x30mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 4kV DC
Efficiency 88.5%