Tootekood: AMSR1-783.3LPZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMSR1-783.3LPZ
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Application
  • Application
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Number of outputs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; Protection: short circuit protection SCP
Output current 1A
Mounting THT
Case SIP3
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection short circuit protection
Application IoT, telecommunication
Body dimensions 11.5x9x17.5mm
Output voltage 3.3V DC