Tootekood: AMSRI1-783.3L-NZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMSRI1-783.3L-NZ
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 3.3W; Uin: 6÷36V; Uout: 3.3VDC; Iout: 1A; SIP3; 3.8g
Output current 1A
Mounting THT
Case SIP3
Power 3.3W
Operating temperature -40...85°C
Protection short circuit protection
Series AMSR
Body dimensions 11.5x9x17.5mm
Output voltage 3.3V DC
Input voltage 6...36V DC
Efficiency 81%