Tootekood: AMSRL-781.8JZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMSRL-781.8JZ
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 900mW; Uin: 4.75÷28V; Uout: 1.8VDC; Iout: 500mA
Output current 500mA
Mounting SMT
Power 900mW
Operating temperature -40...85°C
Protection short circuit protection
Series AMSR
Body dimensions 15.24x11.4x8.25mm
Output voltage 1.8V DC
Input voltage 4.75...28V DC
Efficiency 69%