Tootekood: AMSRL1-781.5JZ
Tootja: AIMTEC
Tootja tootekood: AMSRL1-781.5JZ
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Efficiency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1.5W; Uin: 4.75÷32V; Uout: 1.5VDC; Iout: 1A; SMD
Output current 1A
Mounting SMT
Power 1.5W
Operating temperature -40...85°C
Protection short circuit protection
Series AMSR
Body dimensions 15.24x11.4x8.25mm
Output voltage 1.5V DC
Efficiency 66%