Capacitor: polymer; 330uF; 2.5VDC; ESR: 20mΩ; APZ; SMD; -55÷105°C
Kordarv:
1200.0
Minimum quantity:
1200.0
Tootekood:
APZ0604331M002R
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: APZ0604331M002R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 330uF; 2.5VDC; ESR: 20mΩ; APZ; SMD; -55÷105°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 2.5V DC |
| Operating temperature | -55...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 4.5mm |
| Operating current | 2.7A |
| Diameter | 6.3mm |
| Capacitance | 330µF |
| Type of capacitor | polymer |
| ESR value | 20mΩ |