Capacitor: polymer; 470uF; 10VDC; ESR: 22mΩ; APZ; SMD; -55÷105°C
Kordarv:
600.0
Minimum quantity:
600.0
Tootekood:
APZ0809471M010R
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: APZ0809471M010R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 470uF; 10VDC; ESR: 22mΩ; APZ; SMD; -55÷105°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 10V DC |
| Operating temperature | -55...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 9.5mm |
| Operating current | 3.4A |
| Diameter | 8mm |
| Capacitance | 470µF |
| Type of capacitor | polymer |
| ESR value | 22mΩ |