Relay: solid state; Ucntrl: 4÷6VDC; 2A; 75÷264VAC; Variant: 1-phase
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AQG22205
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQG22205
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 4÷6VDC; 2A; 75÷264VAC; Variant: 1-phase
| Mounting | THT, PCB |
| Max. operating current | 2A |
| Operating temperature | -30...80°C |
| Body dimensions | 24.5x20.5x4.5mm |
| Switched voltage | 75...264V AC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |