Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 10VDC; Icntrl: 5A; 700mA; HF
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
AQV101AJ
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQV101AJ
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 10VDC; Icntrl: 5A; 700mA; HF
| Mounting | SMD |
| Case | DIP6 |
| Max. operating current | 700mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |
| Operate time | 1ms |