Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 50mA; RF
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
AQV227NSXJ
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQV227NSXJ
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 50mA; RF
| Mounting | SMD |
| Case | SOP6 |
| Max. operating current | 50mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Switched voltage | ≤ 200V AC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |