Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 130mA; HE
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
AQV256H
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQV256H
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 130mA; HE
| Mounting | THT |
| Case | DIP6 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Body dimensions | 8.8x6.4x3.9mm |
| Insulation voltage | 5kV |
| Switched voltage | ≤ 600V AC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |