Relay: solid state; SPST-NC; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 550mA; SMD
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
AQV412EHAJ
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQV412EHAJ
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NC; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 550mA; SMD
| Mounting | SMD |
| Case | DIP6 |
| Max. operating current | 550mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Insulation voltage | 5kV |
| Switched voltage | ≤ 60V AC |
| Contacts configuration | SPST-NC |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |