Relay: solid state
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
11.0
Tootekood:
AQW214EHA
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQW214EHA
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state
| Mounting | SMT |
| Case | SMD8 |
| Max. operating current | 300mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Turn-on time | 2ms |
| On-state resistance | 35Ω |
| Insulation voltage | 5kV |
| Kind of output | MOSFET |
| Turn-off time | 1ms |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Type of relay | solid state |
| Control current max. | 50mA |