Relay: solid state; DPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 40mA; GU
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
AQW216J
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQW216J
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; DPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 40mA; GU
| Mounting | THT |
| Case | DIP8 |
| Max. operating current | 40mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Body dimensions | 9.78x6.4x3.9mm |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Switched voltage | ≤ 600V AC |
| Contacts configuration | DPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |