Relay: solid state; DPST-NC; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 100mA; THT
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
AQW414EHJ
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQW414EHJ
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; DPST-NC; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 100mA; THT
| Mounting | THT |
| Case | DIP8 |
| Max. operating current | 100mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Body dimensions | 9.86x6.4x3.2mm |
| Insulation voltage | 5kV |
| Switched voltage | ≤ 400V AC |
| Contacts configuration | DPST-NC |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |