Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 50mA; SMD
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
AQY216EHAZJ
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQY216EHAZJ
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 50mA; SMD
| Mounting | SMD |
| Case | DIP4 |
| Max. operating current | 50mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Body dimensions | 4.78x6.4x2.9mm |
| Insulation voltage | 5kV |
| Switched voltage | ≤ 600V AC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |