Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 6VDC; Icntrl: 8.5A; 120mA; RF
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
AQY221FN2VW
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQY221FN2VW
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 6VDC; Icntrl: 8.5A; 120mA; RF
| Mounting | SMD |
| Case | SSOP4 |
| Max. operating current | 120mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 1.27mm |
| Insulation voltage | 500V |
| Switched voltage | ≤ 40V AC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |