Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 3A; 1A; max.30VAC
Kordarv:
3500.0
Minimum quantity:
3500.0
Tootekood:
AQY221R6VY
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQY221R6VY
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 3A; 1A; max.30VAC
| Mounting | SMD |
| Case | SSOP4 |
| Max. operating current | 1A |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 1.27mm |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Switched voltage | ≤ 30V AC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |