Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 2A; THT; DIP4
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
AQY277J
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQY277J
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 50A; 2A; THT; DIP4
| Mounting | THT |
| Case | DIP4 |
| Max. operating current | 2A |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Body dimensions | 9.3x8.8x3.9mm |
| Insulation voltage | 2.5kV |
| Switched voltage | ≤ 200V AC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |