Relay: solid state; SPST-NC; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 3A; 120mA; GU
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
AQY410SZJ
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQY410SZJ
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NC; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 3A; 120mA; GU
| Mounting | SMD |
| Case | SOP4 |
| Max. operating current | 120mA |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Insulation voltage | 1.5kV |
| Switched voltage | ≤ 350V AC |
| Contacts configuration | SPST-NC |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |