Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 3A; 10A; THT; 3kV
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
AQZ192
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: AQZ192
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 5VDC; Icntrl: 3A; 10A; THT; 3kV
| Mounting | THT |
| Max. operating current | 10A |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Insulation voltage | 3kV |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |