Module: regulator; temperature,humidity; SPDT; OUT 2: SPST-NO
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AR2471PPPWA
Tootja: APAR
Tootja tootekood: AR247/1/P/P/P/WA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: regulator; temperature,humidity; SPDT; OUT 2: SPST-NO
| Mounting | for wall mounting |
| Supply voltage | 15...250V AC, 20...350V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Body dimensions | 120x80x58mm |
| Kind of display used | 2x LED |
| Additional functions | simultaneous readouts of temperature and humidity |
| Measurement accuracy | 3% |
| Number of outputs | 3 |
| Sensors features | integrated probe |
| Controlled parameter | humidity, temperature |
| Kind of output 1 | SPDT |
| The programming method | keypad |
| Kind of output 2 | SPST-NO |
| Kind of output 3 | SPST-NO |
| Display height 1 | 14mm |
| Regulation for output 1 | AUTOTUNING, ON-OFF with hysteresis, PID |
| Regulation for output 2 | ON-OFF with hysteresis |
| Display 2 height | 14mm |