Converter: humidity; Range: 0÷100% RH; 18÷30VDC; 58x64x35mm; 3%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AR250/U
Tootja: APAR
Tootja tootekood: AR250/U
Spetsifikatsioon tootele Converter: humidity; Range: 0÷100% RH; 18÷30VDC; 58x64x35mm; 3%
| Supply voltage | 18...30V DC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Type of converter | humidity |
| Body dimensions | 58x64x35mm |
| Measurement accuracy | 3% |
| Output configuration | 0-10V analogue |
| Connection | screw connector 1.5mm<sup>2</sup> |