Converter: temperature and humidity; 0÷100%RH; -30÷80°C; AR252
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AR252/LCD/RS485/3
Tootja: APAR
Tootja tootekood: AR252/LCD/RS485/3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: temperature and humidity; 0÷100%RH; -30÷80°C; AR252
| Supply voltage | 12...36V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| IP rating | IP40 |
| Tolerance | ±2% |
| Type of converter | temperature and humidity |
| Temperature measuring range | -30...80°C |
| Kind of display used | LCD |
| Output configuration | RS485 MODBUS-RTU |