Module: process analogue calibrator; panel; 0÷50°C; 18÷265VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AR904.B
Tootja: APAR
Tootja tootekood: AR904.B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: process analogue calibrator; panel; 0÷50°C; 18÷265VAC
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 20...350V DC |
| Operating temperature | 0...50°C |
| Mounting hole diameter | 92x46mm |
| Kind of display used | LED |
| Accuracy | 0.1% |
| Display height 1 | 20mm |
| Output voltage resolution | 2.7mV |
| Output current resolution | 5.5µA |