Module: LED; Colour: white warm; 3000(typ)K; 1755(typ)lm; 120°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ARAML-SW830-24V-64Q250-20-IC
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: ARAML-SW830-24V-64Q250-20-IC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: LED; Colour: white warm; 3000(typ)K; 1755(typ)lm; 120°
| Operating voltage | 24V DC |
| Connector | WAGO 2060 |
| Load current | 416mA |
| Dimensions | 250x250x6.1mm |
| Number of diodes | 64 |
| Maximum power | 10W |
| LED colour | white warm |
| Chromatic coordinates | x: 0.4345; y: 0.4033 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Light source efficiency | 175lm/W |