Enclosure: wall mounting; X: 400mm; Y: 400mm; Z: 210mm; ARCA; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ARCA 404021
Tootja: FIBOX
Tootja tootekood: ARCA 404021
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 400mm; Y: 400mm; Z: 210mm; ARCA; grey
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP66 |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Resistance to | to weather conditions, UV rays |
| Flammability rating | UL94-5VA |
| Dimension Y | 400mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 400mm |
| Dimension Z | 210mm |
| Kit contents | lock, mounting plate, mounting screws |
| Cover colour | grey |
| Mechanical impact resistance | IK10 |