Enclosure: wall mounting; X: 600mm; Y: 800mm; Z: 300mm; ARCA; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ARCA 806030
Tootja: FIBOX
Tootja tootekood: ARCA 806030
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 600mm; Y: 800mm; Z: 300mm; ARCA; grey
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP66 |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Resistance to | UV rays, to weather conditions |
| Flammability rating | UL94-5VA |
| Dimension Y | 800mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 600mm |
| Dimension Z | 300mm |
| Kit contents | lock, mounting plate, mounting screws |
| Cover colour | grey |
| Mechanical impact resistance | IK10 |