Oneboard computer; RAM:265MB; AT91SAM9G25; 53x25mm; 3.3VDC; DDR2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ARIETTA-G25-256
Tootja:
Tootja tootekood:
Spetsifikatsioon tootele Oneboard computer; RAM:265MB; AT91SAM9G25; 53x25mm; 3.3VDC; DDR2
| Supply voltage | 3.3V DC |
| Kind of connector | IDC40, USB B micro |
| Interface | A/D, GPIO, I2C, PWM, SPI, UART, USB Host |
| Dimensions | 53x25mm |
| Frequency | 400MHz |
| Programmers and development kits features | microcontroller I/O lines lead to goldpin connectors, socket for microSD cards |
| RAM memory capacity | 265MB |
| Kind of memory | DDR2 |
| Processor | AT91SAM9G25 |
| Type of kit | Oneboard computer |