Regulator; speed; 230VAC; 1-phase fun motors speed control; 270W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ARWT-1.5/1
Tootja: BREVE TUFVASSONS
Tootja tootekood: 17886-9921
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Regulator; speed; 230VAC; 1-phase fun motors speed control; 270W
| Mounting | wall mount |
| Supply voltage | 230V AC |
| Application | 1-phase fun motors speed control |
| Maximum current | 1.5A |
| Body dimensions | 90x173x89mm |
| Conform to the norm | EN 60669-1, EN 60669-2-1, EN 61000-6-1, EN 61000-6-3 |
| Max motor power | 270W |
| Controlled parameter | speed |