Signaller: lighting-sound; siren,flashing light; Colour: red
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS/M/SB/230/R/RL
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: AS/M/SB/230/R/RL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting-sound; siren,flashing light; Colour: red
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | Asserta Midi |
| Body material | ABS |
| Body dimensions | 165x173x132mm |
| Supply current | 223mA |
| Light source | LED |
| Sound level | 108dB |
| Signalling method | flashing light, siren |
| Type of signaller | lighting-sound |
| Flashing frequency | 1Hz |