Signaller: sound; siren; 110÷230VAC; 105dB; Series: Asserta Mini
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AS/N/110-230/R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: AS/N/110-230/R
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; siren; 110÷230VAC; 105dB; Series: Asserta Mini
| Supply voltage | 110...230V AC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | Asserta Mini |
| Body material | ABS |
| Body dimensions | 136x107x119mm |
| Supply current | 20mA |
| Sound level | 105dB |
| Signalling method | siren |
| Type of signaller | sound |